O nás

Nepošleme Vám cudzích živnostníkov, ktorí Vám zhotovia práce za nás. Za hotovou rekonštrukciou uvidíte prácu našich zamestnancov, ktorí používajú vysoko kvalitné a odolné materiály, profesionálne náradie a dlhoročné skúsenosti. A to všetko preto aby sme dosiahli čo najvyššiu možnú kvalitu odvedených prác, ktorá je zároveň aj našou vizitkou a hlavne reklamou. Radi Vám poradíme s vhodným výberom materiálov pre Váš projekt, ktorý vždy riešime individuálne tak, aby spĺňal praktické aj estetické požiadavky s ohľadom na najvyššiu možnú kvalitu za stanovenú cenu.
Plánovanie prác
Plánovanie prác

Okrem rekonštrukcie kúpeľne, WC či kuchyne Vám zabezpečíme aj obnovu interiéru na kľúč, kompletný servis služieb, ako sú všetky inštalačné práce, elektrikárske práce, kúrenárske práce, stavebné práce, maliarske aj natieračské práce, montáž sadrokartónu, montáž obkladov aj dlažieb, sanitárnej keramiky, elektrospotrebičov, nábytku či kuchynskej linky.
Realizujeme nielen bytové rekonštrukcie ale aj obnovy verejných komerčných priestorov, výrobných hál ako aj celých bytových objektov.